0 800 500 205

Інформаційна лінія
 

Про компанію

«Група ГАЗ» - найбільший виробник комерційного транспорту Росії, лідер модернізації автомобілебудівної галузі країни.

«Група ГАЗ» випускає легкі та середньотонажні комерційні автомобілі, автобуси, великовантажні автомобілі, легкові автомобілі, силові агрегати та автокомпоненти. Компанія об'єднує 13 підприємств в восьми регіонах Росії. Є лідером ринку комерційного транспорту Росії, займаючи близько 50% сегмента легких комерційних автомобілів та близько 80% сегмента автобусів. Флагманський продукт компанії - легкий комерційний автомобіль нового покоління «ГАЗель NEXT». «Група ГАЗ» - лідер серед російських автовиробників по створенню екологічних видів транспорту, включаючи розробки техніки на альтернативних видах палива.

«Група ГАЗ» впроваджує кращі світові практики в сфері технологій та виробництва, закупівель, продажів та бізнес-процесів. Це дозволяє оновлювати модельний ряд у відповідності до сучасних вимог ринку, реалізовувати співпрацю з провідними міжнародними автовиробниками та зберігати безперечне лідерство на ринку комерційного транспорту.

«Група ГАЗ» веде постійну роботу з удосконалення виробничих потужностей і впровадження нових технологій. В рамках підготовки виробництва автомобіля нового покоління «ГАЗель NEXT» на автозаводі ГАЗ встановлені нові лінії штампування, зварювання, модернізований комплекс фарбування, введені нові точки контролю якості. Побудований новий фарбувальний комплекс Eisenmann, що дозволяє забезпечити процес фарбування автомобілів та гарантований захист від корозії в повній відповідності з міжнародними стандартами.

В рамках спільних проектів з компаніями Daimler, Volkswagen і Skoda на ГАЗі модернізовано понад 200 тис. кв. м виробничих площ та логістичних об'єктів, побудований новий навчальний центр.

«Група ГАЗ» побудувала в Ярославлі новий високотехнологічний комплекс з випуску дизельних двигунів. Це найсучасніше в Росії виробництво дизельних двигунів, за ступенем оснащеності сучасним обладнанням і автоматизації процесів не поступається кращим майданчикам світового двигунобудування.

За останні кілька років «Група ГАЗ» інвестувала в модернізацію технологій, оновлення модельного ряду підприємств та нові виробництва понад 30 млрд руб.

«Група ГАЗ» - «кузня кадрів» по організації бережливого виробництва в Росії. Лідери різних галузей економіки вивчають на ГАЗі виробничу систему, яка за десять років дозволила компанії в чотири рази підвищити продуктивність праці. Виробнича система ГАЗ, заснована на принципах Toyota Product System, - це ефективний механізм зменшення собівартості продукції, зниження витрат, поліпшення якості, підвищення безпеки праці. Виробнича система ГАЗ дозволяє з максимальним рівнем комфорту організувати працю працівників шляхом стандартизації робочих місць, підвищувати продуктивність праці та якість продукції без залучення додаткових ресурсів.

«Група ГАЗ» постійно удосконалює та розвиває модельний ряд продукції, що випускається. Нові моделі легких комерційних автомобілів, автобусів, важких вантажівок створюються на основі глибокого знання специфіки експлуатації, в поєднанні за російською інженерною думкою з кращими практиками світового автопрому. За останні три роки «Група ГАЗ» оновила близько 80% модельного ряду своїх підприємств.

У квітні 2013 року стартувало виробництво «ГАЗелі NEXT» - нового сімейства легких комерційних автомобілів. Сучасні технічні рішення, відмінна ергономіка, безпека та надійність поєднуються в цих машинах з невисокою ціною, економічною ефективністю, простотою конструкції. У березні 2014 року на автозаводі почалося серійне виробництво вантажопасажирської версії «ГАЗелі NEXT» та автобуса «ГАЗель NEXT» - принципово нової моделі автобуса особливо малого класу, призначеної для маршрутних, приміських, корпоративних і туристичних перевезень. У жовтні 2015 року розпочато серійне виробництво цільнометалевого фургону «ГАЗель NEXT». Нова модель випускається в двох модифікаціях: вантажний фургон та вантажопасажирський фургон-комбі.

У вересні 2014 року на Горьківському автозаводі почалося серійне виробництво середньотонажних вантажних автомобілів «ГАЗон NEXT», що відрізняються високим рівнем функціональності, комфорту та економічної ефективності. У березні 2015 року стартував випуск двох нових модифікацій автомобіля: «газон NEXT City» зі зменшеним діаметром коліс та «газон NEXT» з дворядною кабіною.

Автобусна продукція «Група ГАЗ» відповідає найвищим екологічним стандартам - «Євро-4» та «Євро-5», машини виробляються відповідно до сучасних ринкових вимог та з урахуванням потреб всіх груп пасажирів (включаючи пасажирів з обмеженими фізичними можливостями та дітей). 12 травня на виставці «Світ автобусів» «Група ГАЗ» представила новинки автобусної техніки - модель «Вектор-3» та автобус середнього класу ЛІАЗ-4292. Обидві машини призначені для роботи на маршрутах з низьким пасажиропотоком.

На автозаводі «Урал», що спеціалізується на випуску великовантажних машин, в 2014 році почалося серійне виробництво модернізованого сімейства повнопривідних автомобілів «Урал-М». У конструкцію автомобілів при розробці впроваджено близько 50 змін та технологічних поліпшень. У 2015 році в Москві на виставковому форумі був вперше представлений автомобіль нового покоління «Урал NEXT». Виробництво та продаж стартували в кінці листопада 2015 року.

У 2013 році «Група ГАЗ» розпочала серійне виробництво середніх рядних двигунів ЯМЗ-530 екологічного стандарту «Євро-4» з можливістю доведення до норм «Євро-5» та «Євро-6».

У квітні 2014 року на Ульяновському моторному заводі «Групи ГАЗ» стартувало виробництво нового бензинового двигуна EvoTech 2,7, призначеного для легких комерційних автомобілів «ГАЗель БІЗНЕС» та «ГАЗель NEXT».

«Група ГАЗ» інтегрується в світовий автопром, реалізуючи партнерство з провідними компаніями світової автоіндустрії. «Група ГАЗ» веде співпрацю з лідерами світового автопрому - Volkswagen та Daimler з випуску на потужностях ГАЗу виробництва легкових автомобілів Skoda Octavia, Skoda Yeti, Volkswagen Jetta та комерційних автомобілів Mercedes-Benz Sprinter, створила спільні підприємства з європейськими виробниками автокомпонентів - компаніями Bosal і Bulten . Спільні проекти з міжнародними компаніями дозволяють «Групі ГАЗ» модернізувати потужності та забезпечити навчання персоналу найкращим стандартам світової автоіндустрії для розвитку власного модельного ряду продукції, брати участь в локалізації виробництв іномарок.

«Група ГАЗ» веде активну роботу по виходу на ринки зарубіжних країн. У 2014 році ГАЗ отримала європейський сертифікат на «ГАЗель NEXT», який дає право продавати автомобіль у всіх країнах Євросоюзу.

У вересні 2014 роки почався випуск виробництво та продажі автомобілів «ГАЗель NEXT» стандарту «Євро-5» в Туреччині. Це перший серійний випуск російських легких комерційних автомобілів екологічного стандарту «Євро-5» за кордоном.

У лютому 2015 року «Група ГАЗ» уклала дистриб'юторську угоду з східно-європейською компанією Verano Motors про реалізацію автомобілів «ГАЗель NEXT» на території Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Македонії. У серпні стартували продажі автомобілів «ГАЗель NEXT» екологічного класу «Євро-5» на території Сербії. До кінця 2015 року продажі також стартують в Боснії і Герцеговині, Чорногорії та Македонії.

Компанія веде переговори з потенційними партнерами більш ніж в 30 країнах світу про організацію дистрибуції продукції.

«Група ГАЗ» впроваджує енергозберігаючі технології на транспорті та веде перспективні розробки техніки, що працює на альтернативних видах палива. «Група ГАЗ» є провідною компанією в Росії по виробництву транспорту на Газомоторному паливі: з 2006 року виробляються автобуси ЛІАЗ з двигуном на стиснутому газі (метан), з 2010 року - «ГАЗель БІЗНЕС» з двигуном на зрідженому газі, з 2011 року розпочато виробництво низькопольних автобусів ЛіАЗ 5292 на метані, а з 2013 року стартувало виробництво автобусів ПАЗ-3204 і КАВЗ-4238 на газовому паливі. З 2013 року компанія випускає «ГАЗелі БІЗНЕС», що працюють на бензині та на метані. На базі двигунів ЯМЗ-530 спільно з компанією Westport, провідним міжнародним виробником автомобільних газопаливних систем, ведеться розробка двигунів, що працюють на стиснутому природному газі.

«Група ГАЗ» є постачальником транспорту для ключових національних проектів. Компанія як визнаний лідер автобусного ринку Росії завоювала статус постачальника Ігор Сочі 2014. Спеціально для транспортного обслуговування гостей і спортсменів XXII Олімпійських зимових ігор і XI Паралімпійських зимових ігор в Сочі 2014 року були створені нові модифікації автобусів ВОЯЖ і ЛІАЗ. Компанія поставила 709 автобусів Вояж і 30 автобусів ЛІАЗ для обслуговування магістральних маршрутів між олімпійськими об'єктами.

«Група ГАЗ» розділяє свої досягнення з працівниками та членами їх сімей. У березні 2015 року понад 600 млн рублів прибутку компанії направлено на виплату річного бонусу робітникам та спеціалістам за підсумки роботи в 2014 році. Також на реалізацію соціальних програм щорічно спрямовується близько 1 млрд рублів.

В рамках комплексної програми по залученню молодих фахівців, підготовку кваліфікованих кадрів та підтримки інновацій в компанії діють проекти «Робочий нового покоління» (початкова та середня професійна освіта на базі освітніх установ компанії) та «Робототехніка» (виявлення і просування перспективних кадрів для високотехнологічних виробництв) .

Компанія була заснована у 1992 році, є одним з найбільших операторів на ринку транспортних засобів.

Основні напрямки діяльності - продаж та сервісне обслуговування легкових, комерційних та вантажних автомобілів, спеціальної техніки, автобусів, сільгосптехніки. Компанія пропонує клієнтам кілька сотень моделей провідних світових брендів.

Розвинена інфраструктура компанії дозволяє забезпечити високий рівень обслуговування Клієнтів по всій країні:
- Національна мережа торгових центрів та станцій технічного обслуговування.
- Національна мережа магазинів запасних частин.
- Виробниче підприємство.
- Регіональні автомобільні склади і логістичний центр запасних частин.
- Митно-ліцензійний склад і автотранспортна компанія.

Компанія реалізувала концепцію обслуговування Клієнтів на всіх етапах володіння транспортними засобами:
1. Продаж нової та техніки, що була у використанні.
2. Сервісне обслуговування.
3. Комплекс супутніх послуг:
- Кредит, лізинг, трейд-ін.
- Страхові послуги.
- Продаж і встановлення додаткового обладнання, газобалонного обладнання та аксесуарів.
- Продаж запасних частин.
- Сервіс асистансу - технічна і консультаційна допомога в дорозі.
4. Викуп автомобілів з пробігом у Клієнтів.
5. Послуга покупки автомобілів в США або Кореї на замовлення Клієнтів.

За час своєї роботи компанія продала більше 400 000 транспортних засобів. Завойовано довіру більше 500 000 клієнтів, які включають десятки тисяч компаній та організацій

За підсумком результатів продажів та численних досліджень задоволеності клієнтів компанія удостоєна десятків міжнародних та національних нагород від партнерів в таких номінаціях як:
- кращий дистриб'ютор
- кращий рівень обслуговування клієнтів
- кращий дилерський центр
- кращий дилер з продажу
- кращий дилер із сервісного обслуговування
- кращий дилер з корпоративних продажів
- краще просування бренду та багато інших.

Висока оцінка діяльності підтверджена численними поставками нашої продукції до таких установ, як:

Міністерство інфраструктури

Міністерство освіти і науки

Міністерство соціальної політики України

Міністерство охорони здоров'я України

Міністерство внутрішніх справ України

Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Державне підприємство «Укрпошта»

Міськи та районні державні адміністрації та комунальні підприємства

Державні підприємства нафтогазової галузі

Найбільшим національним компаніям корпоративного сектору

Запрошуємо Вас ознайомитися з пропонованим модельним рядом нової техніки та техніки, що була у використанні.

Чекаємо на Вас в наших торгівельно-сервісних центрах.

 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка