0 800 500 205

Информационная линия

«Группа компаний АИС – официальный дистрибьютор в Украине»

 

Услуги

Група компаній «АІС» є одним з лідерів з продажу транспортних засобів. На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «АІС Фінанс», в рамках якої діє кредитна біржа з більш ніж 50-тьма кредитними програмами від більш ніж 10 банків-партнерів. Пакет кредитних пропозицій постійно розширюється і поліпшується.

Банки-партнери:
ПАТ КБ "Глобус"
ПАТ "Креді Агріколь Банк"
ПАТ "Кредобанк"
ПАТ "Ощадбанк"
"Перший Український Міжнародний Банк"
ПАТ "ПроКредит Банк"
ПАТ "Укрексімбанк"
ПАТ "ТАСкомбанк"
ПАТ КБ "Правекс-Банк"
ПАТ АБ "Укргазбанк" та ін.

Результатом співпраці з провідними банками-партнерами є одні з кращих умов на ринку кредитування, що задовольняють запити самого вимогливого клієнта. У торгових центрах Групи компаній «АІС» можна підібрати умови, які підходять кожному клієнту. Адже банки-партнери пропонують програми кредитування, що передбачають перший внесок від 10% * або тривалий період кредитування до 8 років. * Також є програми, які передбачають відсутність щомісячних або початкових комісій та інші вигоди, серед яких:
- перший внесок від 10%; *
- термін - до 7 років; *
- наявність кредитних програм без комісій; *
- конкурентні ринкові ставки від 0,01% річних; *
- відсутність додаткових або прихованих платежів. *

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і кредитній біржі клієнти Групи компаній «АІС» отримують ряд переваг:

Схема роботи кредитної біржі проста: клієнт приходить в торговий центр «АІС» з мінімальним пакетом документів і залишає заявку на кредит у фінансового менеджера. Менеджер вносить дані про клієнта в систему, яка автоматично розсилає заявку в кілька банків. Після розгляду банками заявки, клієнту надається інформація про банки, які відповіли позитивно.

Завдяки кредитній біржі «АІС»:
• З'являється вибір між банками, які зацікавлені у видачі кредиту. Клієнт може вибрати банк, який пропонує найкращі умови, які відповідають очікуванням покупця.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість банків, що максимізує ймовірність позитивного рішення щодо надання кредиту.
• Ще одна важлива перевага кредитної біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різних банках, з'ясовувати які з них кредитують покупку, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені Групою компаній «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» і налагодивши партнерські відносини з банками на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання щодо отримання кредиту.

Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс» можна у менеджера з продажу у всіх торгових центрах Групи компаній «АІС» по всій Україні.

Послуги кредитування здійснюються банками партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм кредитування уточнюйте у Продавця.

* Вказані найкращі умови кредитування в рамках різних програм кредитування, які не застосовуються одночасно. Розмір початкового внеску, процентної ставки, термін кредитування, а також наявність і розміри комісій залежать від банку-партнера, обраної кредитної програми, марки транспортного засобу, країни виробника. Більш детальні умови кредитування дізнавайтеся у менеджерів з продажів.

Лізинг транспортного засобу (оренда з правом викупу) - хороша альтернатива покупці в кредит. Він особливо вигідний тим, хто бажає придбати техніку з мінімальними витратами. Адже купуючи товар в лізинг Ви позбавляєте себе від необхідності оформлення застави та реєстрації транспортного засобу. Також всі клопоти, пов'язані з оформленням страховки і техоглядом лізингова компанія може взяти на себе.

На сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам фірмову програму «АІС Фінанс» в рамках якої є лізингова біржа, де можна вибрати відповідні умови покупки в лізинг з більш ніж 50-ти пропозицій від більш, ніж десятка партнерів, серед яких такі лізингові компанії та банки, як:
«ОТП Лізинг»
«ВіЕйБі Лізинг»
«Приватбанк»
«ВІП-Рент»
«Теком Лізинг»
«Укрексім Лізинг»
«ПУМБ Лізинг»
«Ленд-Ліз» ( «Альфа-Лізинг»)
«Український лізинговий фонд»
«Енмарк»
Та інші.

У торгових центрах Групи компаній «АІС» можна підібрати умови лізингу, які підходять кожному клієнту. Адже компанії-партнери пропонують лізингові програми, що передбачають перший внесок від 15% * і тривалий період договору лізингу - до 7 років. * Також є програми, що передбачають відсутність додаткових платежів та інші вигоди, серед яких:
- перший внесок від 15%; *
- термін договору - до 7 років; *
- наявність лізингових програм без комісій; *
- відсутність додаткових платежів; *
- відсутність необхідності оформлення застави; *
- турботи з оформлення страховки і реєстрації лізингова компанія бере на себе;
- можливість вибору виду графіка погашення. *

Завдяки фірмовій програмі «АІС Фінанс» і лізинговій біржі клієнти Групи компаній «АІС» отримують ряд переваг, з якими покупка перетворюється в свято.

Схема роботи лізингової біржі проста: клієнт приходить в торговий центр «АІС» з мінімальним пакетом документів і залишає заявку на лізинг у фінансового менеджера. Менеджер вносить дані про клієнта в систему, яка автоматично розсилає заявку в кілька лізингових компаній. Після розгляду заявки, клієнту надається інформація про компанії, які дають позитивну відповідь.

Завдяки лізинговій біржі «АІС» клієнт отримує ряд переваг:
• З'являється вибір серед ряду компаній, які зацікавлені в проведенні операції. Клієнт може вибрати ту, яка пропонує найкращі лізингові умови.
• Заявку клієнта розглядає велика кількість лізингових компаній, що максимізує ймовірність позитивного рішення. Особливо це актуально в тих випадках, коли кредитна історія у клієнта не дуже хороша.
• Ще одна важлива перевага лізингової біржі «АІС» - зручність. Клієнту не потрібно їздити по різним компаніям, розбиратися в умовах і т.д. Всі ці питання вже вирішені Групою компаній «АІС», яка створивши програму «АІС Фінанс» налаштувала партнерські відносини з лізинговими компаніями на вигідних для клієнта умовах. Завдяки «АІС Фінанс» клієнт приходить в одне місце - торговий центр «АІС», де вирішуються всі питання з купівлі в лізинг.

Купівля техніки в лізинг - оптимальне фінансове рішення для тих, хто цінує час, сили і вміє рахувати гроші! Отримати консультацію по фірмовій програмі «АІС Фінанс», можна у менеджера по фінансових продуктах у всіх торгових центрах Групи компаній «АІС» по всій Україні.

Послуги лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів і умови програм лізингу уточнюйте у Продавця.

* Вказані найкращі умови договору лізингу в рамках різних лізингових програм, які не застосовуються одночасно. Розмір початкового внеску, процентної ставки, термін договору, а також наявність і розміри комісій залежать від компанії-партнера, обраної програми, марки транспортного засобу, країни виробника. Більш детальні умови лізингу дізнавайтеся у менеджерів з продажів.

В даний час страхування є не просто необхідністю, а справжньою запорукою Вашого спокою за Ваш автомобіль. Група компаній «АІС» на протязі багатьох років розвиває напрямок автострахування і пропонує своїм Клієнтам можливість придбання, як поліса КАСКО, так і ОСЦПВ. Група компаній «АІС» співпрацює з провідними українськими страховими компаніями з широким спектром страхових продуктів, з яких Клієнт може вибрати оптимальний.

Поліс КАСКО в залежності від обраного пакета страхування передбачає страховий захист автомобіля в випадках:
- ДТП.
- Стихійних лих та інших подій (пожежі, вибуху, падіння предметів, попадання каміння, зіткнення з тваринами і т.д.).
- Протиправних дій третіх осіб (вандалізму, хуліганства).
- Незаконного заволодіння ТЗ (викрадення), внаслідок крадіжки, розбою, грабежу.

Умови полісу КАСКО також включають в себе:
- Можливість розширення страхового покриття на території країн СНД і Європи.
- Виплату відшкодування без урахування експлуатаційного зносу деталей (до семи років).
- Оплату послуг незалежного експерта при оцінці збитку.
- Оплату документів, необхідних для врегулювання страхової події.
- Відшкодування витрат на евакуатор і порятунок транспортного засобу (в встановлених програмою страхування кордонах).
- Можливість оплати страхового платежу частинами.
- Гнучку систему знижок при поновленні договору страхування на наступний страховий рік.
Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальну програму страхування в залежності від обраних ризиків і програми страхування, терміну страхування, кількості застрахованих транспортних засобів, території дії договору страхування, розміру франшизи, типу, віку і вартості транспортного засобу, а також умов його експлуатації, кількості і стажу водіїв, зазначених в договорі. Так що кожен наш Клієнт зможе підібрати собі програму відповідно до свого бюджету.

Також Ви, скориставшись нашими послугами, можете придбати поліс страхування ОСЦПВ, який, на сьогоднішній день є одним з документів, наявність якого вимагається від водія в обов'язковому порядку.

Як і у випадку з КАСКО, ми допоможемо Вам вибрати тип полісу, оптимальний для Вас договір, вартість якого буде варіюватися в залежності від типу договору, типу транспортного засобу, території, на якій в основному буде використовуватися даний автомобіль, сфери використання автомобіля, терміну дії договору (від 15 днів до 1 року), кількості водіїв, зазначених в договорі, та їх стажу.

Група компаній «АІС» піклується про безпеку своїх Клієнтів і прагне робити все для того, щоб Ви відчували себе захищено.

Додаткову інформацію про страхування Ви можете дізнатися у наших менеджерів з продажу, а також за телефоном інформаційної лінії Групи компаній «АІС»: 0-800-500-205 (безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України)

Шановний клієнт!

Ми прагнемо зробити покупку і експлуатацію автомобіля максимально простою і комфортною. Нам дуже важлива інформація про якість послуг, що надаються нашою компанією. Для всіх клієнтів, які придбали у нас автомобіль або відвідали наше СТО протягом останнього місяця, пропонуємо наступні можливості для зворотного зв'язку:

 
Отзывы, жалобы, предложения

Повідомлення надіслано! Запит буде опрацьовано найближчим часом

 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка